Регбі: одесити здобули перемогу в Києві і вирвалися в лідери вищої ліги
Одеські регбісти з команди «Політехнік» здобули перемогу в гостьовому матчі з київським «Ребелс» і завершили перше коло чемпіонату України на першому місці.
Про це повідомляє Федерація регбі Одеської області.
Одесити жваво почали перший тайм поєдинку. Боротьби на полі було багато, а до перерви за високі захоплення були видалені відразу два представники «Політехніка» - Богдан Качуровський і Юрій Юдкін, що, правда, не завадило нашим землякам виграти ігровий відрізок з рахунком 19: 7.
На другий тайм одесити вийшли без замін, а по ходу гри не тільки втратили Олександра Мудряка, який також був вилучений з поля за високий захват, а й втратили Фелікса Григоряна, який зламав ногу.
Втім, незважаючи ні на що, одесити в результаті здобули перемогу з бонусом - 38:14, яка дозволила їм одноосібно очолити турнірну таблицю вищої ліги за підсумками першого кола.
Як ніколи вчасно наспіло рішення спортивно-технічної комісії Федерації регбі України про те, що «Політехніку» зарахована технічна перемога з рахунком 30: 0 в поєдинку з криворізьким «Гірником», який не зміг приїхати на матч четвертого туру в Одесу, про що повідомив за кілька днів до самої гри, а це є грубим порушенням Регламенту змагань.

This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code